24.
08.11

Tmax Klub Hrvatska

U Zadru, 18.04.2010., pored jedinstvenih morskih orgulja, na mjestu za koje je i Alfred Hitchock tvrdio da je mjesto s najljepšim zalaskom sunca na svijetu, zbog čega je i stvoreno jedinstveno arhitektonsko djelo Nikole Bašića pod imenom „Pozdrav suncu“, susreli su se po prvi put devetorica zaljubljenika u isto tako jedinstven i poseban motorkotač – Yamahu Tmax.

Dobrodošli na stranicu Tmax Klub Hrvatska!

Ljudi iz različitih krajeva Hrvatske, različitih dobi i zanimanja (od pomoraca, ekonomista, managera, do stomatologa, liječnika, strojara i komercijalista) okupili su se vođeni istom željom – osnovati klub u kojem će se vozači Tmaxa zajedno družiti, putovati i uživati na omiljenom motorkotaču. Prilikom ovog susreta prihvaćen je predloženi statut kluba čime ponosno možemo reći da je rođen Tmax Klub Hrvatska!

Nedugo nakon toga sve više obožavatelja i vlasnika Tmaxa diljem Hrvatske pridružuje nam se u klubu koji danas broji 40 članova. Naša sreća i entuzijazam zaista su veliki te bismo željeli da nam se pridruže svi vlasnici omiljenog nam motorkotača kako bismo mogli organizirati brojne susrete i putovanja diljem Hrvatske, ali i inozemstva. U tim bi se prigodama susretali i sa Tmax klubovima susjednih zemalja, kao na primjer talijanskim koji broji fascinantnih 4500 članova.

Sreća i ponos još su veći zbog spoznaje da Yamaha ove godine slavi desetu obljetnicu ovog modela izuzetnog imidža i performansi, povodom koje je proizvedeno posebno, limitirano izdanje Tmaxa pod imenom „White Max“.

Ovim putem želimo otvoriti vrata našeg kluba svim budućim članovima, ali isto tako i potencijalnim partnerima kluba koji će znati prepoznati naš entuzijazam i motivaciju za ostvarenje i unapređenje ove ideje vođene ljubavlju prema ikoni maxi-skutera, Yamahi Tmax.

David Raičković
Tmax Klub.hr #005

Tmax Club Italia
Die TMax-Group
Yamaha klub Hrvatska
Tmaxers Club Spain
TMAX Hellas
TMax Club Austria
Tmax Club Switzerland

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday484
mod_vvisit_counterYesterday4459
mod_vvisit_counterThis week50250
mod_vvisit_counterLast week15125
mod_vvisit_counterThis month83576
mod_vvisit_counterLast month62566
mod_vvisit_counterAll days3093678

KALENDAR

Ožujka 2024 Travnja 2024 Svibnja 2024
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Partneri

Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner

Search


Login Form